Osnovna škola Poličnik

Priloženi dokumenti:
Skolski kurikulum 2016.2017..doc

r

Autor: ANITA NIKIĆ, 31. 5. 2013.

Novosti

Obilježen Dan Osnovne škole Poličnik i najavljeni radovi na proširenju školske zgrade

Župan Stipe Zrilić, u pratnji pročelnika za društvene djelatnosti Ivana Šimunića, je posjetio OŠ Poličnik gdje se u predvorju škole, u petak, 31. svibnja 2013. godine održao svečani program kojim su učenici i nastavnici ove škole obilježili svoj Dan. Svake godine u zadnji petak u svibnju već tradicionalno OŠ Poličnik obilježava svoj dan. Ravnatelj Nediljko Stanić je uz podjelu nagrada najuspješnijim učenicima na državnim i školskim natjecanjima zahvalio svim profesorima i učiteljima na predanom radu. Citirajući slavnog njemačkog pisca Johanna Wolfganga von Goethea: „Nećemo žeti zlatne klasi žita ukoliko brazde nismo zalijevali suzama.“, ravnatelj Stanić je naglasio kako škola ima dobre rezultate budući je svoje brazde zalijevala znanjem i ljubavlju.

Zahvalio se županu Zadarske županije na financijskoj pomoći i podršci u razvijanju i postizanju boljih pedagoških standarda ove škole te najavio početak radova na proširenju škole. Ukupna vrijednost nadogradnje školske zgrade sa 4 učionice s kabinetima, 3 ureda, knjižnice i velike informatičke učionice iznosi oko 3.600.000,00 kuna. Nadogradnjom škola će preći na rad u jednoj smjeni, a projekt je podijeljen u dvije faze te ga u svojim udjelima financijski provode Općina Poličnik, Zadarska županija, Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU. Župan Stipe Zrilić je čestitajući nagrađenim i uspješnim učenicima zaželio svim učenicima, a posebno onima koji nakon osnovne nastavljaju svoje obrazovanje u srednjim školama, puno uspjeha, ističući važnost da svojim radom i znanjem doprinose razvoju našeg društva i svoje neposredne okoline.

CLICK_TO_ENLARGE DSC_0088.jpgCLICK_TO_ENLARGE DSC_0088.jpgCLICK_TO_ENLARGE DSC_0088.jpgCLICK_TO_ENLARGE DSC_0088.jpgCLICK_TO_ENLARGE DSC_0088.jpg